— 
 — 
 — 
 — 
 — 
 — 

Voorbeeld kostenberekening 

U als docent wilt uiteraard weten wat nu deze methode voor uw groep gaat kosten per jaar. Om het u makkelijk te maken hebben we een voorbeeld kostenberekening gemaakt voor een klas van 25 leerlingen in groep 3. In de tabel vindt u de aanbevolen basisproducten die u nodig heeft om met de methode te starten. In de berekening is onderscheid gemaakt tussen het werken met Schrijfschriften en het werken met Werkbladen. Klik hier voor meer uitleg over het verschil in materiaal?

 

Werken met Schrijfschriften

Berekening op basis van 25 leerlingen:

Groep 3

verpakt per

prijs

totaal

Handleiding

1

 € 29,90

 € 29,90

CD Rom (Druk 2009)

1

 € 41,90

  € 41,90

Schrijfschrift 3A

5

 € 29,90

 € 149,50

Schrijfschrift 3B

5

 € 30,90

 € 154,50

Schrijfschrift 3C

5

 € 32,90

 € 164,50

Cijfer-en letterkaart 3

5

 € 10,90

 € 54,50

Blanco rasterschrift 3

5

 € 20,90

          optioneel

Blanco lijnenschrift 3

5

 € 12,90

 optioneel

Schrijfschrift Plus

 1

 € 13,90

 optioneel

Totaal

 

 

 € 594,80

 

 

Werken met Werkbladen

Berekening op basis van 25 leerlingen:

Groep 3

verpakt per

prijs

totaal

Handleiding

1

 € 29,90

 € 29,90

CD Rom (Druk 2009)

1

 € 41,90

  € 41,90

Cijfer-en letterkaart 3

5

 € 10,90

 € 54,50

Oranje werkmap

25 

 € 14,90

 € 372,50

Bewaarmap

25 

 € 11,90

 € 297,50

Werkbladen 3

25 

 € 29,90

 € 747,50

Blanco rasterscheurblok 3

1

 € 11,75

optioneel

Scheurblok schrijfspel 3

1

 € 12,90

optioneel

Schrijfschrift Plus

 1

 € 13,90

optioneel

Totaal

 

 

 € 1.543,80

Prijzen 2016